» » Мелісса - лікувальні властивості і застосування в медицині

Мелісса - лікувальні властивості і застосування в медицині

Мелісса - загальний опис

Мелісса лікарська - багаторічна висока трав'яниста рослина сімейства ясноткових. Гіллясте корінь переходить в прямостоячий, сильноразветвленную стебло з опушеною верхівкою, листя округлі, витягнуті в довжину, яйцевидні з грубими прожилками, нижня частина листя нагадує своїми пушинками кропиву.

Суцвіття блакитнуватого і жовтувато-білого кольору, розташовані біля основи листя, плід її невеликий і твердий. Рослина можна виявити за дуже сильному лимонному запаху, тому друга його назва « м'ята лимонна » ;.

Мелісса - види і місця зростання

Вчені глибокої давнини, починаючи від древніх римлян 2000 років до нашої ери, вже описали лікувальні властивості меліси. Народження трави сталося на території Східного Середземномор'я, далі вона поширилася на Балкани, Іран і по всій Європі і Північній Америці. З п'яти видів рослини в Росії зростає один - меліса лікарська, яку можна зустріти в районі Нижньої Волги, на південному заході Сибіру,


Переглядів: 1053
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!