» » 4 тиждень вагітності Розвиток плоду і відчуття на 4 тижні вагітності

4 тиждень вагітності Розвиток плоду і відчуття на 4 тижні вагітності

На четвертому тижні вагітності мало хто з жінок підозрює про своє прекрасне положенні. Відбуваються процеси вони часто пояснюють передменструального синдрому і поки не замислюються про те, що скоро їх життя може змінитися докорінно. А в цей час в організмі мами вже розвивається тендітна життя, відповідальність за яку тепер має стати сенсом існування жінки.

Зміни в організмі на 4 тижні вагітності

Уже 4 тиждень вагітності приносить деяким жінкам різні зміни в самопочутті. Це може бути дратівливість, підвищена стомлюваність, сонливість, у фізичній сфері - набухання молочних залоз, підвищення чутливості сосків, почастішання позивів до сечовипускання. Всі ці зміни викликаються активною роботою органів, які готуються до виношування малюка та пологах, головним чином - жовтого тіла в яєчнику. Приблизно через 2 тижні після запліднення про наявність в організмі ембріона можна буде здогадатися про відсутність у жінки менструації. В її організмі в цей час з'являється ХГЧ, хоріонічний гонадотропін людини, наявність якого в сечі однозначно свідчить про вагітність.

Стан плоду на 4 тижні вагітності

У малюка в цей час йде активний розвиток внезародишевих органів, до яких належать хоріон, амніон і жовтковий мішок. Людям, далеким від медицини, ці назви нічого не говорять. Однак, без цих органів малюк просто не зможе розвиватися. Саме позазародкові органи, які розвиваються на 4 тижні, згодом забезпечуватимуть плід харчуванням, диханням, біохімічної підтримкою і захистом від негативного впливу навколишнього середовища. З хоріона згодом буде утворена плацента, амніон стане плодовим міхуром.Думається, татам буде приємно дізнатися, що в створенні цих найважливіших органів роль батьківських генів активніша в порівнянні з материнськими. Тобто, навіть на цьому рівні природа підкреслює, що головним завданням чоловіки є забезпечення життя та захисту тих, за кого він відповідає.

Зовні малюк поки є плоским диском, що складається з декількох шарів, кожен з яких свого часу перетвориться на якийсь орган або тканину.

Можливі відчуття на 4 тижні вагітності

У цей період жінки, як правило, відчувають підвищену чутливість сосків, вони стають сонливими, дратівливими і навіть плаксивими. А ось нудоти і запаморочення у майбутньої мами поки бути не повинно.

Необхідні дії

В цей час мало хто з жінок здогадується про свою вагітність, тому про якихось певних діях мова поки не йде. Хоча ті, у кого вже був досвід вагітності, здатні по перших симптомів запідозрити наявність в собі нового життя, і можуть зробити тест на вагітність, щоб переконатися у своїх здогадах.

На такому терміні дуже небажаними є перепади артеріального тиску, підвищення температури, головний біль, розлади травної системи і будь-які інші хворобливі стани, які можуть закінчитися викиднем.

Якщо у жінки з'являються кров'янисті виділення або тривала тягне біль внизу живота, слід без зволікання звернутися до лікаря, тому що таким чином можуть проявлятися серйозні патології розвитку вагітності.

Загальні рекомендації

Четвертий тиждень вагітності відноситься до її першого триместру, який є дуже відповідальним періодом, в чому визначальним майбутнє здоров'я малюка. В цей час на розвиток плода може впливати буквально все - чистота навколишнього маму середовища, режим її сну і неспання, режим харчування і багато інших чинників. Тому вона повинна зрозуміти, що їй потрібно змінити своє ставлення до багатьох речей, раніше колишнім для неї не істотними, і дуже зважено ставитися до кожного свого дії і навіть думки. Буквально все тепер повинно бути підпорядковане одній меті - виносити і народити здорову дитину. Звичайно, доведеться відмовитися від багатьох речей, які раніше становили для мами маленькі радості життя. Пізні посиденьки в Інтернеті, улюблені гострі страви, фітнес, зустріч з подружкою за келихом вина в кінці важкого робочого тижня - про все це поки доведеться забути. Зате натомість майбутня мама отримує ні з чим не порівнянне для жінки щастя очікування появи на світ свого малюка.Переглядів: 2260
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!