» » 33 тиждень вагітності Розвиток плоду і відчуття на 33 тижні вагітності

33 тиждень вагітності Розвиток плоду і відчуття на 33 тижні вагітності

Тридцять третій тиждень вагітності особлива тим, що ваш живіт вже досяг свого найбільшого розміру – більше він рости не буде. Але це зовсім не стосується вашого малюка, який продовжує стрімко набирати вагу і розвиватися всередині вас!

Зміни в організмі на 33 тижні вагітності

Від початку вагітності і до її тридцять третього тижня жінка додає у вазі від 9,5 до 13 кілограм. Кількість навколоплідних вод на цьому етапі стає стабільним, і вже не буде змінюватися аж до самих пологів. Все темніше стає поздовжня лінія донизу від пупка, але після пологів шкіра в цьому місці знову придбає свій нормальний відтінок. На цьому терміні вагітних жінок часто мучить безсоння, що пояснюється підвищеною тривожністю у зв'язку з майбутніми пологами.

Стан плоду на 33 тижні вагітності

Ваша дитина росте дуже швидко, додаючи щодня від 15 до 30 грам ваги! Його зріст в цей період коливається від 40 до 43 см, а вага становить 1800-2200 грам. Поки матка не опуститься перед пологами, майбутня мама буде часто відчувати досить сильні поштовхи малюка в зоні підребер'я, і


Переглядів: 403
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!