» » Чоловічі стрижки Короткі, середні та довгі чоловічі стрижки 2013 фото

Чоловічі стрижки Короткі, середні та довгі чоловічі стрижки 2013 фото

Всупереч стереотипу про те, що саме жінка повинна ретельно стежити за собою, щоб чудово виглядати в суспільстві, на роботі і вдома, для чоловіків цей момент має не менше значення. В даному випадку мова йде не тільки про начищеної взуття та охайному костюмі, але і про такий важливий елемент, як стрижка. Чоловічі стрижки формують образ і стиль представників сильної статі, роблять чоловіка більш елегантним і доглянутим. Залежно від структури волосся, віку і стилістичних переваг чоловічі стрижки можуть бути короткими або довгими, класичними або креативними, створюватися вручну або за допомогою спеціальної машинки.

Короткі чоловічі стрижки

Короткі стрижки завжди затребувані, оскільки вони володіють такими перевагами, як зручність і актуальність. Разом з тим, моделей коротких стрижок досить багато, вони можуть бути як класичними, так і надзвичайно оригінальними, доповнюючи або створюючи певний стиль. Основна відмінність коротких стрижок полягає в довжині волосся з боків і на маківці. Приміром, традиційна « спортивна » стрижка припускає однакову довжину волосся на всій площі голови, існують стрижки, коли прибираються волосся над вухами і з боків, залишають по лінії лоба або ззаду. Досить поширений варіант серед підлітків – креативні рішення з вистригання різного роду малюнків

Середні чоловічі стрижки

Середні стрижки – це найбільший розділ в чоловічому перукарському мистецтві, оскільки різновидів таких зачісок величезна безліч. Йдеться про драбинці, каскаді, зачісках з довгими пасмами і вистриженими боками, середньої довжини волосся спадало на очі або закладених за вуха, подовженої шапочці, коротко підстриженим волоссям в комбінації з густою довгою чубчиком, спадаючої до рівня скул, довгих пасмах на маківці і укорочених боках. Досить популярна стрижка, яку прийнято називати « а-ля Бред Піт » ;. Не можна не згадати і про традиційну класики, яка завжди актуальна.Середні чоловічі стрижки припускають чимало варіацій укладок, залежно від ситуації.

Довгі чоловічі стрижки

До довгим волоссю протягом всієї історії ставилися по-різному, в середні віки вони були ознакою влади і благородства, уособлювали мудрість і сміливість, ситуація докорінно змінилася в часи Радянського Союзу, в цей період особи з довгим волоссям вважалися неблагонадійними. У другій половині XX століття чоловічі стрижки на довге волосся воліли « стиляги » і музиканти, складав і виконував рок або метал, яким через довжини власного волосся доводилося терпіти досить серйозні нападки з боку громадськості. В XXI столітті чоловічі стрижки на довге волосся користуються досить великою популярністю, серед них можна відзначити каскад, драбинку, асиметричне оформлення зрізу. Якщо чоловік бажає носити довге волосся, стрижку слід вибирати залежно від типу волосся:

- жорстке волосся – сильна филировка або КАСКАД;

- м'яка і густа шевелюра – можливі будь варіації;

- тонкі і слабкі волосся – довгі стрижки не рекомендуються, в крайньому випадку, можна вибирати креатив, наприклад, зачіску в стилі « емо » ;.

Молодіжні чоловічі стрижки

Молодіжні стрижки – досить позитивне і неординарне напрямок, як правило, моделі даного розділу припускають якийсь ознака хуліганства і сміливості, приміром, в нинішньому сезоні хітом стала стрижка « Том бій » (Волосся коротко пострижені шапкою, присутній довга косий чубчик, яка звисає на одне око). Для більшості молодіжних стрижок властива недбалість. Не втратила своєї актуальності стрижка undercut, історія якої налічує більше століття (з боків і ззаду волосся коротке, центральна частина довга). Підлітки люблять відрізнятися від однолітків, часто роблячи стрижки а-ля « не такий, як усі » ;, формується подібний ефект завдяки різній довжині пасом, укладанні « їжачком » і т.д.

Модні чоловічі стрижки

Якщо міркувати про моду на стрижки, тут спостерігається яскраво виражена тенденція повернення до колишніх традиціям, завжди актуальні класичні варіанти і короткі стрижки. У нинішньому сезоні користується популярністю асиметрія, часто стрижки досить традиційні, а незвичайність створюється за рахунок оригінальної форми чубчика, яка може бути вистрижена навскоси, прямо або вищипані. На подовжених волоссі чудово виглядає стрижка в стилі Віктора Цоя, цю модель можна назвати хітом сезону. Волосся середньої довжини актуально трохи підкручувати, створюючи романтичний іспанський стиль. Популярні моделі ретро,


Переглядів: 2507
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!