» » Індонезія - відпочинок, достопрімечтальності, погода, кухня, тури, фото, карта

Індонезія - відпочинок, достопрімечтальності, погода, кухня, тури, фото, карта

Індонезія є найбільшім архіпелагом на планеті, Який складається з 5-ти великих островів и 30-ти груп набагато менших. Загаль, в ньом складаються 13 677 островів І з них 6000 – заселені. Архіпелаг по Лінії ЕКВАТОР поділяє Індійській и Тихий океани, протягуючісь на 5120 км между Азією и австралійськім континентом.

Найбільші острови – Ява, Суматра, Калімантан, Іріан и Сулавесі. Третя частина о. Калімантан Належить Малайзії, Інша ж его територія – Індонезії. Острів Іріан Індонезія діліть з Папуа Новою Гвінеєю.

За Даними перепису, проведеної в 2010 году, населення Індонезії Складанний 237556363 людини. Всього в Цій Країні представлено около 300 народів и велика частина з них має відношення до австронезийской групі. До неї, зокрема, відносяться найчісленніші народності Індонезії – яванци (40% Всього населення), суданці (15%), менше представлені мінангкабау, мадурци и Бугісу. Деякі Східні райони Індонезії (Нова Гвінея и прілеглі острови) заселені ПРЕДСТАВНИК народностей, что відносяться до меланезийской групі, найбільша з них – папуаси.

Офіційною мовою є бахаса, альо крім нього вжівається ще около 250 мов. Частина населення спілкується китайською, а молодь в більшості своїй – англійською мовою.

В копійчаних обороті країни – індонезійська рупія. У багатьох ресторанах и торгових центрах пріймають пластикові карти. Валюту міняті найвігідніше в банках.

Пріблізно 90% населення сповідує іслам сунітського толку. Особливий уклад існує на о. Балі, де підтрімується хінду дхарма, тобто сімбіоз буддизму, індуїзму и стародавніх вірувань.

Індонезія - столиця и Великі містаСучасна столиця Індонезії – Джакарта, налічує 9,580 млн. Чоловік. Це великий культурний, політичний та економічний, найбільш густонаселений центр країни. У ньом зосереджені почти всі кустарні виробництва Індонезії.

У СТОЛИЦІ находится « Гаджа Мада » - Найбільший университет країни. Місто Слави виготовленя батика, ткацтво, різьбленням по дереву, художнімі срібнімі виробами, масками и Лялько для тіньового театру.

В Індонезії ще є Такі Великі міста як Сурабая, Тангеранг-Селатан, Бандунг, Макасар, Бекас, Палембанг, Медан, Семаранг, Тангеранг и Депок.

Індонезія - відпочинок и тури

Дуже Популярний пляжний відпочинок на курортах Нуса-дуа, Санур и Кута, Які перебувають на Балі. Для більш спокійного відпочинку підійдуть о. Суматра (всі пляже з вулканічного темного піску), а такоже острова Ломбок, Малуку и Джілі.

В Індонезії зможуть чудово відпочіті дайвінгісті, серфінгісті и Любителі рафтингу. Такоже нашел ровері Поширення екотуризм. Багато парків Індонезії включені у всесвітній список спадщини ЮНЕСКО.

Індонезія – пам'ятки

Особлівої уваги заслуговують Заповідники о. Балі. Для місцевіх жителей мавпи священні, тому ні в якому разі їх НЕ можна крівдіті, а тім больше годувати, бо на перший погляд мірні тварини могут дива агресивних, вімагаючі їжі. Справжнім раєм для орнітологів є Пташиний парк. На цьом острові Дуже популярні (Офіційно Заборонені) півнячі бої, Повз якіх НЕ может пройти байдуже Жоден баліец. На острові є діючий вулкан Агунг, Місцеві Жителі его вважають священним. Півстоліття тому відбулося его Виверження Якраз в день великого свята. Дозволяється сходження на священні гори: Батура, Агунг, Кару и Бату.

Один з найбільшіх на планеті буддійськіх храмових комплексів Боробудур розміщеній на о. Ява. З висота пташиного польоту его громадина схожа на символ незбагненності світобудові « Mandala ». Для того щоб хоч Трохи наблізітіся до розгадкі создания світу, треба подолати дев'ять ярусів и доторкнутіся до п'яті пятисотого Будди.

Заповідніком традіцій по праву вважається о. Сулавесі. На ньом прожіває Багато різніх племен. Тісячі турістів пріїжджають сюди, щоб помілуватіся пріголомшлівімі коралова рифами и озерами, відвідаті музеї, печерні поховання ї народні церемонії.

У городе Прамбанан находится Лара Джонгранг – Храмовий комплекс, что Включає в себе 5 святилищ, 3 храму (найкрасівішій храм Шиви) i кілька каплиць. Тут розташовані статуї богів Агашта, Дурга и Генеша.

На о. Флорес, в кратері вулкана Келі Муту розмістіліся три тихих озера. Два з них мают зеленувато відтінок води, а у третього – червоно-чорний. Озера знаходяться недалеко один від одного, альо при цьом зовсім Різні. Це через ті, что вівергається в різній годину з вулкана лава має різній хімічний склад.

Індонезія – погода (клімат)

Велика частина країни находится в зоні з екваторіальнім кліматом. Тут жарко и Дуже волого Протяг Усього року. На рівнінах середня температура становіть + 26 °С. Зростає кількість опадів и підвіщується рівень вологості з качану листопаду по Кінець травня, в Решт годині тут переважає сухе Повітря, Який приносять вітри з Австралії.

Погода в Індонезії поза:

Індонезія – кухня

Дуже смачне м'ясо, підсмажене на рожні, до которого подається смаженню рис, вермішель з наповнювача та Гострий Горіховий соус.

Індонезійська кухня схожа на КИТАЙСЬКА, вона такоже ароматна и приправлена


Переглядів: 2400
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!