» » Південна Корея - відпочинок, достопрімечтальності, погода, кухня, тури, фото, карта

Південна Корея - відпочинок, достопрімечтальності, погода, кухня, тури, фото, карта

Південна Корея розташована на південній частіні корейськи півострова в північно-східній частіні Азії. На півночі вона межує з КНДР. На заході держава виходе на Жовте море, на сході – Японський, а на південному сході омівається корейськи проток. Ландшафт Південній КОРЕЇ найрізноманітнішій, притому, что 70% ее ТЕРИТОРІЇ покритием горами. На протязі берегової Лінії находится больше 3000 островів. На о. Чечжудо розташована Найвища в Країні гора – Халласан, висота Якої около 1950 метрів.

Кількість населення Південної Кореї складає больше 50 млн. Чоловік І з них корейці – Абсолютним більшість. Такоже є невелика китайське співтоваріство, Яке налічує около 100 тисяч ОСІБ.

В Країні велика частина населення вікорістовує для Спілкування корейськи літературна мова на Основі сеульського діалекту. Майже всі покажчики в транспорті, на Вулиці дубльовані англійською, прот Самі корейці їм почти НЕ володіють.

В копійчаних обороті вікорістовується Корейська вона. Такоже ОХОЧЕ для оплати послуг пріймають кредитні картки. На прайси и в багатьох магазинах долари мают таке ж ходіння, як и Місцева вона, альо в супермаркетах и


Переглядів: 3092
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!