» » Мальдіви - відпочинок, курорти, погода, кухня, тури, фото, карта

Мальдіви - відпочинок, курорти, погода, кухня, тури, фото, карта

Розкідані по Індійському океану, подібно перлам, острови Мальдіви всегда корістуватімуться Попит у турістів. Бо Це незабутні Яскраві пляже, білосніжні піски, бронзовий загар, Насич и колоритна природа.

Мальдіви (Мальдівська республіка) – Дві Паралельні ланцюга плоских островів, что лежати один від одного на невелікій відстані. Розташовані смороду в екваторіальніх водах в 700 км на Південь від Шрі-Ланки. Фактично архіпелаг Включає в себе прежде тисячу коралова острівців (Атол), з якіх заселені Тільки 199. Як правило, смороду НЕ Високі, сама вища точка – 2, 4 м над рівнем океану.

Загальна площа Мальдів (територія суші) – 298 квадратних кілометрів. На островах прожіває больше 390 тіс. ОСІБ. Основними мешканцям є мальдівці (99%), Які розмовляють державною мовою - дивехи. Багато хто з них володіють такоже Арабською и англійською. Національна валюта РЕСПУБЛІКИ – руфія. За віросповіданням Жителі країни належати до сунітів – традіційному ісламському течією.

Мальдіви – столиця и! основні курорти

Столиця архіпелагу представлена


Переглядів: 2067
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!