» » До чого сниться весілля

До чого сниться весілля

До чого сниться весілля - за сонником Міллера

Згідно сонником Міллера, побачивши себе у сні на весіллі, слід очікувати швидкого виходу з тривожних обставин або усунення будь-яких перешкод. Вінчання, приснилося молодій жінці, говорить не на користь її особистісних якостей і сигналізує про те, що їй слід змінити своє ставлення до життя. Пропозиція про шлюб, прийняте у сні, обіцяє виконання обіцяного і піднесення в очах вищестоящих людей. Відсутність у сні схвалення заміжжя від батьків означає, що воно не буде отримано і наяву. Сон про те, що коханий вами людина одружується на іншій жінці, віщає про прийдешні непотрібних стражданнях і страхах, які не мають під собою ніякого грунту. Бачити себе з ним вже одруженими є поганою ознакою. Молодій жінці бачити на своєму весіллі людини в жалобі — до нещасливого життя, на чужому весіллі — до сумної долі когось із близьких або друзів, або до хвороби, або до неприємностей в подорожі, яке послідує після такого сну наяву.

До чого сниться весілля - за сонником Ванги

Бути серед гостей на весіллі — до веселого проведення часу в компанії своїх старих друзів, під час якого можлива зустріч з людиною, здатним стати головним у вашому житті. Бачити себе в сні на своєму весіллі — до необхідності прийняття найближчим часом важкого рішення, яке вплине на все подальше життя. Бути в сні на весіллі почесним гостем - до необхідності надати допомогу комусь із близьких. Відмовляти в такій допомозі не слід, так як пройде трохи часу, і ви самі будете мати потребу в послугах цієї людини.

До чого сниться весілля - за сонником ФрейдаВесілля як захід (але не заміжжя або одруження) є символом гармонійного сексу, якому партнери обидва самозабутньо віддаються і при цьому отримують обопільне задоволення. Якщо такий сон бачить людина, яка ще не мав сексуальних контактів, то він свідчить про наявність страху перед початком сексуального життя.

До чого сниться весілля - за сонником Лоффа

Згідно сонником Лоффа, розшифровка такого сновидіння повинна проводитися з урахуванням тих подій, які могли послужити його причиною. Такий сон, наприклад, може говорити про відповідні особистих очікуваннях. Якщо ж люди, яким він наснився, не готуються до весілля і не прагнуть до неї, то варіантів його тлумачення може бути декілька. По-перше, слід співвіднести його з іншими життєвими обставинами. Він може говорити про те, що ноша, яку ви взяли на себе, є непосильною для вас. Якщо ж він сниться напередодні прийняття якогось важливого зобов'язання, пов'язаного з роботою, то по такому сновидінню можна судити про доцільність і прийнятності даного зобов'язання. Наприклад, радісна весільна церемонія говорить про надійність підготовлюваної угоди. Якщо весілля бачиться вам безрадісним або сумнівним заходом, то сон слід розглядати як підказку про перегляд обов'язків, які на вас збираються покласти.

До чого сниться весілля - за сонником Цвєткова

Згідно сонником Цвєткова, весілля сниться до сумних подій або смерті.

До чого сниться весілля - за сонником Хассе

Якщо такий сон сниться неодруженим людям, то він обіцяє швидке супружество- людям, які перебувають у шлюбі, він віщує народження дітей. Якщо ви бачите в сні, що танцюєте на весіллі — слід дотримуватися обережності в спілкуванні з протилежною полом- бачити у сні власне весілля — до щасливого супружеству- бачити себе на весіллі в товаристві жінок або чоловіків — до ускладнення і заплутування деяких обставин.

До чого сниться весілля - за сонником Менегетті

В соннику Менегетті весілля представляється неоднозначним чином, який слід трактувати, грунтуючись на інших деталях сновидіння.

До чого сниться весілля - за сонником Лонго

Для людини, яка не перебуває в шлюбі, сон про своє весілля говорить лише про велике бажання цієї події в житті. Якщо весілля сниться одруженому чоловікові або заміжній жінці, то такий сон віщує новизну у відносинах зі своїм партнером.Переглядів: 2162
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!