» » Магічні властивості каменів

Магічні властивості каменів

Фото - Магічні властивості каменів

З найдавніших часів людей цікавили магічні властивості каменів - як дорогоцінних, так і напівдорогоцінного. Вони не тільки дуже гарні, але і володіють енергетикою, яку, володіючи певними знаннями, можна зробити дуже корисною. Кращими талісманами вважаються прикраси з камінням, отримані у спадщину чи дарунок від близької людини. Камінь починає віддавати свою енергію не відразу: потрібно носити його деякий час не знімаючи, щоб він зміг «зріднитися» зі своєю господинею або господарем.

Отже, якими ж властивостями володіють камені і як їх краще використовувати?

Чорний агат допомагає уникнути багатьох бід та небезпек, з якими зіткнеться в житті його власник. Крім того, чорний агат приносить удачу в азартних іграх і допомагає перемогти ворогів.

Аметист світло-рожевого кольору оберігає від крадіжки і пияцтва. Щоб знайти хоробрість і гострий розум, рекомендується на аметисте зробити гравіювання у вигляді лева.Гірський кришталь використовується в багатьох обрядах і ворожіннях. Саме з нього роблять магічні кулі, здатні передбачити майбутнє. Гірський кришталь допомагає позбавитися від поганих снів. Особливо корисний цей камінь молодим мамам - якщо носити намисто з гірського кришталю, це сприяє збільшенню кількості грудного молока.

Сердолік, якщо його помістити в платинову оправу, може зупиняти різні кровотечі. Сердолік не потрібно носити на увазі, адже він приносить успіх тільки якщо захований від сторонніх поглядів.

Димчастий кришталь сприятливий для творчих людей: він збуджує фантазію та спонукає до творчості. Димчастий кришталь здатен вилікувати від наркотичної залежності.

Алмаз чорної води вважається чудовим жіночим каменем - його рекомендують носити жінкам, які ніяк не можуть завагітніти.

Смарагд у поєднанні з платиною збільшує ймовірність побачити віщий сон. А якщо вигравіювати на смарагді птицю, то він збільшить тривалість життя свого власника. Смарагд рекомендується носити молодим дівчатам, так як він вважається символів цнотливості.

Гранат оберігає від хвороб. Ті, хто носить прикраси з цим каменем, енергійні і працелюбні.

Яхонт також здатний уберегти від хвороби. Тим, хто займається торгівлею, яхонт здатний принести удачу в справах. Також він оберігає під час подорожей.

Аквамарин, на якому є гравірування у вигляді ящірки або жаби, надає своєму власникові працьовитість і допомагає боротися з лінню. Вважається також, що можна приворожити коханого, якщо дати йому випити води, в яку був попередньо опущений аквамарин.

Чорний онікс робить людину енергійним і заповзятливим, приносить удачу в справах.

Перли рекомендується носити молодим дівчатам, які бажають вдало вийти заміж. Він робить свою власницю прекрасною дружиною, матір'ю та господинею. Чоловікам не рекомендується носити перли, так як він послаблює чоловічий характер.Переглядів: 438
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!