» » Гаманець по фен-шуй

Гаманець по фен-шуй

За останні кілька років вчення фен-шуй отримало величезне поширення в багатьох країнах світу, формуючи традиції і звички. Основний принцип фен-шуй полягає в розташуванні навколишніх предметів таким чином, щоб енергетика кожного з них благотворно діяла на людину, допомагаючи вирішити ту чи іншу ситуацію.

Секрет успішного життя криється не тільки у фізичному і духовному добробуті людини. Однією з складових є і матеріальна сторона. У сучасній практиці фен-шуй особливе місце займає теорія досягнення фінансового успіху шляхом правильного вибору гаманця, образно іменованого « будинком » для грошей.

Хочете жити багато? Вибирайте « будинок » для грошей правильно

Прямокутне портмоне, в якому купюри поміщаються в розгорнутому вигляді, деяким здається занадто громіздким. Але саме такий гаманець відмінно підходить для використання енергії грошей та напрями її в потрібне русло. В маленьких гаманцях гроші зберігаються в зігнутому навпіл вигляді, що в значній мірі пригнічує їх енергетику. Що стосується монет, їх можна зберігати в одному підходящого розміру гаманці з паперовими купюрами або в окремій Монетниця.

Вибрати відповідного розміру гаманець по фен-шуй можна, використовуючи звичайну лінійку. Шкала лінійки ділиться на 4 сприятливих і 4 несприятливих відрізка. Сприятливими вважаються відрізки таких розмірів: 0-54 мм, 162-215 мм, 215-270 мм, 378-432 мм. Якщо одна зі сторін аксесуара для зберігання грошей відповідає величині сприятливого відрізка, то гаманець обов'язково принесе фінансовий добробут своєму господареві, оскільки енергія грошей в такому « домі » буде розподілена правильно.Дуже важливо вибрати гаманець приваблюючого гроші кольору. Для кожної людини колір аксесуара визначається залежно від стихії, яка йому протегує. Визначити її можна за датою народження, звернувшись до східним календарем.

При цьому є й універсальні кольору. Наприклад, червоний колір, як і його відтінки, має неймовірно сильною позитивною енергетикою незалежно від дати народження свого власника. Крім червоного символізують багатство і фінансовий успіх зелений, золотий і ліловий кольори.

Якщо говорити про матеріал, з якого має бути виготовлений притягає гроші гаманець, то не порушують потік енергії натуральна шкіра або замша. Не рекомендується зберігати фінанси у виробах з синтетичних, штучних матеріалів, оскільки вони екранізують позитивну енергетику і, згідно з вченням фен-шуй, не приносять багатства. Бажаючим придбати недорогий гаманець рекомендується придбати річ з натуральної тканини.

В грошовому « домі » повинні бути свої талісмани

Для створення гармонії і взаєморозуміння з домочадцями в вченні фен-шуй існує безліч рекомендацій по правильній розстановці предметів, які знаходяться у житлі. Так і « будинок » для грошей рекомендується доповнити деякими атрибутами, які сприятимуть зростанню добробуту.

Наприклад, якщо в гаманець помістити першу зароблену купюру або монету, при цьому злегка намазав її медом, то грошики злітатимуться на неї, як бджілки.

Якщо є можливість дістати 3 китайські монетки, з них, перев'язавши червоною стрічкою, можна зробити магніт для притягування грошей. Носити його рекомендується поруч із грошима.

Від грошових втрат і необдуманих фінансових витрат вбереже стручок квасолі. Для досягнення ефекту необов'язково носити в гаманці справжній стручок, достатньо картинки з його зображенням. А от прийняти правильні рішення, здійснюючи покупки, і правильно розподілити витрати допоможе брелок із зображенням або у формі рахунок.

Посилити енергію грошей може крапелька нанесеного на підкладку гаманця ефірного масла з ароматом м'яти.

Наводимо в « домі » порядок

Є речі, які не повинні бути присутніми в гаманці. Наприклад, не можна тримати в ньому фотознімки близьких людей. Це порушує грошовий потік, а також завдає шкоди енергетиці людини, зображеного на фотографії.

У гаманці не повинні бути присутніми непотрібні папірці, квитки і чеки, старі та брудні банкноти.

Бажаючи вибрати притягає фінанси аксесуар, відповідний перерахованим критеріям, не можна забувати про важливе умови досягнення успіху – гаманець повинен подобатися господареві. Необхідно підібрати саме такий, який гармонійно доповнить свого власника.Переглядів: 1696
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!