» » 4 травня: які сьогодні свята Події, іменини та дні народження 4 травня

4 травня: які сьогодні свята Події, іменини та дні народження 4 травня

Свята 4 травня

Фестиваль папугу у Верхній Гаронна

Фестиваль папугу щорічно збирає кілька десятків лучників, які одягаються в середньовічні одягу і, запасаючись стрілами, починають стріляти з лука. Їх об'єктом стає величезний іграшковий папуга, встановлений на площі - на верхівці 45-метрового стовпа. В нього лучникам і необхідно потрапити в ході змагань. Стрілок, що збиває птицю, оголошується королем свята. Природно, що переможцем стає самий зрячий і влучний стрілець. В якості нагороди йому покладаються двійник мішені (зроблений зі срібла), титул переможця даного змагання, а наостанок – королівське частування. Фестиваль папугу у Верхній Гаронна проводиться з древніх часів. Сучасні лучні змагання та святкові декорації, встановлювані на їх місці, мало чим відрізняються від середньовічних. Тільки от птахів справжніх пошкодували і стали встановлювати замість них мішень з поролону.

День молоді в Китаї

Спочатку це свято іменувався Днем китайської молоді, а зародився він завдяки кільком молодіжним рухам в невеликому прикордонному районі Шеньсі-Ганьсу-Нінься. Поступово свято поширилося по всій території Китаю. День молоді в Китаї відзначають як ще одну революційну дату – річницю патріотичного мітингу. Це свято не є вихідним днем

Переглядів: 1691
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!