» » 17 травня: які сьогодні свята Події, іменини та дні народження 17 травня

17 травня: які сьогодні свята Події, іменини та дні народження 17 травня

Свята 17 травня

Всесвітній день електрозв'язку та інформативного суспільства

Резолюція про проголошення Всесвітнього дня електрозв'язку та інформативного суспільства була прийнята в 2006 році з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН. Це свято є професійним, щорічно 17 травня він збирає всіх програмістів, провайдерів, системних адміністраторів, інтернет-редакторів, веб-дизайнерів і всіх тих, хто трудиться в сфері інформаційних технологій, які значно змінили, вдосконалили і збагатили « вигляд » сучасної цивілізації.

Інформаційні технології виробляють справжній фурор у світовій економіці, в підсумку – підвищується і кількість, і якість всієї продукції, що випускається. Це свято існував і до 2006 року, тільки називався він трохи по-іншому (Всесвітній день телекомунікацій), він відзначався з 1969 року за рішенням Міжнародного союзу електрозв'язку. Дата 17 травня приурочена до 1865 році, коли в Парижі після двох місяців переговорів було підписано Міжнародне Телеграфне Угоду.

17 травня в народному календарі

День баклушніков (Пелагія Заступниця)

17 травня в народі вшановують пам'ять мучениці Пелагії Тарсійської. Свята, згідно доданнях, народилася в третьому столітті, її батьки були знатними язичниками. Дівчина відрізнялася зовнішньою красою і хорошою освітою. Саме тому імператор Діоклетіан ухвалив видати Пелагию заміж за свого прийомного сина – спадкоємця престолу. Проте дівчина, прийнявши християнство, ввічливо відмовилася від настільки привабливої

Переглядів: 2073
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!