» » Курильський чай - лікувальні властивості і застосування в медицині

Курильський чай - лікувальні властивості і застосування в медицині

Курильський чай - загальний опис

Курильський чай (Пятілістнік або перстач) – багаторічний невисокий чагарник сімейства рожевих. Лапчатка рідко досягає у висоту 1,5 метрів. Листя рослини перисті, покриті м'яким, але густим ворсом. Молоді пагони, які не досягли ще однорічного віку, мають шовковистий вигляд. З червня до кінця вересня Курильський чай цвіте одиночними квітами, до трьох сантиметрів у діаметрі, або суцвіттями.

Пелюстки квітів дикорослого Курильського чаю бувають жовтого або білого кольору. Серцевина квітки дуже пухнаста, завдяки безлічі тичинок. У культивованих сортів палітра багатша, так як зустрічаються і ніжно-рожеві, і червоно-оранжеві квіти. Рослина цвіте і плодоносить одночасно. Плоди чагарнику, схожі на коричневі гудзички, покриті тонкими волосками.

Курильський чай широко використовується в медичних цілях. Втім, це чудесне декоративну рослину. У ландшафтному дизайні цей чагарник є окрасою альпінаріїв і використовується для створення бордюрів.

Курильський чай – види і місця зростання

Незважаючи на назву, Курильський чай виростає на Далекому Сході, на Кавказі, в гористій частині Середньої Азії, в Китаї, в Східному Сибіру,


Переглядів: 1039
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!