» » 16 листопада: які сьогодні свята, події, іменини, дні народження

16 листопада: які сьогодні свята, події, іменини, дні народження

Свята 16 листопада

День проектувальника в Росії

Історія появи цього свята цікава тим, що в 2005 році він був ініційований комерційною структурою, групою компаній « Роспайп » ;. Перші заходи, пов'язані з вшануванням проектувальників, пройшли в Санкт-Петербурзі, через рік свято стали відзначати також у Москві та Новосибірську, а вже з 2007 року до них приєдналися проектувальники всієї країни.

День працівників телебачення, радіо та зв'язку УкраїниДень українських зв'язківців стали відзначати після виходу Указу Президента України в 1994 році. Саме завдяки працівникам зв'язку та сфери інформатизації, яких сьогодні налічується понад 250 тисяч, населення України має можливість дивитися телевізор, дзвонити своїм близьким по телефону, слухати по радіо новини і т. Д. Ті, хто трудиться в цій сфері, надають послуги 12 мільйонам абонентів фіксованого телефонного зв'язку та 40 мільйонам абонентів мобільного зв'язку. Близько 94,5% населення є телеглядачами, і більше 8 мільйонів жителів України є користувачами мережі Інтернет.

Міжнародний день терпимості

В цей день в 1995 році організація ЮНЕСКО прийняла Декларацію принципів терпимості, а з 1996 року щорічно 16 листопада стали відзначати Міжнародний день терпимості. В рамках цього свята проводяться різні тематичні заходи, спрямовані на боротьбу з проявами нетерпимості і насильства і на захист жертв дискримінації різного роду.

Інші пам'ятні події 16 листопада:

Всеросійський фестиваль « етномоди »

Всеросійський фестиваль « етномоди » проводиться в Санкт-Петербурзі, починаючи з 2006 року, в рамках рамках міської програми по зміцненню толерантності. Метою фестивалю є відродження інтересу до різних національних культур, міжнаціональний культурний обмін і об'єднання творчих представників різних професій, які працюють в сфері моди, дизайну і прикладної творчості. В останні роки фестиваль набуває мультикультурний формат: так, в 2012 році ряди його учасників поповняться музикантами, перукарями, візажистами, художниками боді-арту. Розширюється і географія фестивалю, яка сьогодні представлена


Переглядів: 1457
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!