» » 7 ГРУДНЯ які сьогодні свята, події, іменини, дні народження

7 ГРУДНЯ які сьогодні свята, події, іменини, дні народження

Свята 7 грудня

Міжнародний день цивільної авіації

Днем цивільної авіації вважається 7 грудня – день заснування Міжнародної асоціації цивільної авіації (ІКАО). Широко відзначатися він почав з 1994 року – саме цього року виповнилося півстоліття з дня підписання Міжнародної конвенції про цивільну авіацію. Однак у той час свято вважався неофіційним, і лише два роки по тому, у 1996-му, Генеральна Асамблея ООН на прохання керівництва ІКАО закріпила цей день за авіаторами і на папері, відповідною резолюцією. Головна ідея свята, крім вшанування всіх представників професії – звернення суспільної уваги на успіхи галузі, її досягнення і безпеку.

США, Річниця японського нападу на Перл-Харбор7 грудня 1941 комбіновані японські війська, що складаються з авіаносців і підводних човнів, напали на американську повітряну та військово-морську базу в Перл-Харборі, що знаходиться на гавайському острові Оаху. Атака була абсолютно несподіваною для американців, так як до того моменту у Другій Світовій Війні вони не брали участь. В результаті нападу загинуло майже 2500 осіб. Подія отримала величезний резонанс – американське населення, до цього не підтримувало можливість вступу у війну, вимагало помсти за загиблих. Тодішній президент США Франклін Рузвельт оголосив війну Японії, Конгрес підтримав резолюцію, і бойові дії на тихоокеанському фронті почалися офіційно.

Україна, День місцевого самоврядування

Це професійне свято офіційно відзначається на Україні з 2000 року. Тим не менш, святкується він з моменту підписання закону « Про місцеві ради народних депутатів Української РСР та місцеве самоврядування » від 7 грудня 1990 року. З тих пір всі працівники міських рад, а також сільських, селищних, районних та обласних управліннях відзначають цей день, як « свій » ;. В 2000 ж році тодішній президент Леонід Кучма вирішив закріпити дату, як офіційне свято, мотивуючи своє рішення « великим значенням місцевого самоврядування для розвитку демократії, громадський відносин та зміцнення народовладдя » ;.

7 грудня в народному календарі

Катерина санниці, Свята Катерина або Катерина Женодавіца

Один з найулюбленіших свят молоді в старовину &


Переглядів: 1427
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!