» » 6 грудня: які сьогодні свята, події, іменини, дні народження

6 грудня: які сьогодні свята, події, іменини, дні народження

Свята 6 грудня

Католицький день святого Миколая

Сезон Різдвяних свят у католиків відкривається 6 грудня – в день святого Миколая, який вважається покровителем дітей та мандрівників. До нашого часу дійшло не так багато фактів про його життя, все більше легенди – наприклад про те, як він підкидав бідним дітям монетки в черевички. Напевно саме з цієї легенди пішла традиція – в ніч на 6 грудня діти виставляють за поріг своє взуття, а вранці виявляють у ній подарунки від святого Миколая. Зародився в Німеччині, цей звичай розійшовся по всій Європі, де, хоч і з різними територіальними особливостями, відзначається досі.

День Збройних Сил України

У 1991 році, 6 грудня, був прийнятий закон « Про Збройні Сили України » ;, який проголошував підставу професійної української армії. Через два роки, в 1993 році, Президент України підписав указ, що призначає 6 грудня професійним святом усіх військових та інших причетних до армії осіб. Українська армія пережила нелегкі часи, до цих пір йде процес її реформування. Проте цього дня всі негаразди забуваються і у військових є можливість відзначити причетність до настільки благородної професії.

День Конституції в Іспанії

Іспанія – стародавня держава, тому, можливо, багато хто не знає, що її конституції зовсім небагато років. Вона була прийнятій 6 грудня 1978 на всенародному референдумі, тим самим поклавши край франкістської диктатури. Цікава деталь – день Конституції традиційно є днем


Переглядів: 2902
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!