» » Як правильно підбирати сережки

Як правильно підбирати сережки

Сережки є важливим аксесуаром, що доповнює створюваний образ. Вони додають елегантність і здатні сильно змінити і ускладнити самий банальний комплект. Крім того, вони можуть скорегувати враження від особи – візуально подовжити його або надати більш правильну форму. Надибуємо різноманіття сережок і рекомендацій часто вводить в оману про те, чому віддати перевагу. Однак якщо слідувати нескладним рекомендаціям, процес вибору стане приємним, і результат вас не розчарує.

Особа з м'якими, округлими рисами

Найбільш м'якими рисами володіють дівчата з овальним (особа, широке в щоках, звужується до лоба і підборіддя) і круглим (особа, сама виділяється частина якого вилиці, – це круглий підборіддя) типами. Для першого з них підходять будь сережки – так як ці риси найбільш красиві і пропорційні. Можна вибирати різноманітні форми, стиль, колір і розмір. Це можуть бути маленькі гвоздики, грушоподібні сережки, довгі спіралеподібні, варіації на тему кілець. Єдине табу – занадто довгі, мінімалістичні і тонкі сережки, які здатні порушити пропорції обличчя.Дівчатам з округлим обличчям пощастило трохи менше. Їм заборонений той же тип сережок, що і для овального особи, поряд з круглими формами і будь-якими занадто довгими моделями, оскільки вони дуже сильно контрастують з рисами. Найкраще вибирати лаконічно декоровані сережки овального або крапельного типу, які зменшать об'ємність особи. Вибір також переважніше зупиняти на класичних кольорах – золотом і сріблястому.

Особа з різкими рисами

До цієї категорії відносяться сердцевидная, квадратна, подовжена (схожа на прямокутник) і ромбовидна форми обличчя. Перший тип один з найскладніших: широкий лоб, чітко виділені вилиці і точений підборіддя: його складно правильно скорегувати. Дівчата з таким обличчям часто носять чубчика, але якщо експериментувати над своїм стилем не хочеться, можна віддати перевагу ковбасці з дугами подовженої форми. Наприклад, актуально виглядатимуть багатошарові сережки-підвіски у формі діаманта.

Вузьке, подовжене обличчя виглядає найменш м'яко, тому в сережках важливо віддавати увагу не тільки формою, а й кольором – ніжно-рожевий, персиковий, кремовий і перловий відтінки зменшать враження жорсткості. Відсутність різких форм, подовжені і плавні вигини – найкращий варіант для цього типу обличчя. Що стосується квадратного особи, основне завдання – округлити лінію скул. Для цього варто вибирати сережки у вигляді кілець середнього або великого розміру: останні роблять розміри особи трохи менше.

Для ромбовидного типу обличчя характерні різкі риси в області підборіддя і скул, тому також варто віддавати перевагу подовженим плавним лініям і об'ємності сережок.

В цілому при виборі важливо звертати увагу на те, щоб сережки контрастували з формою обличчя:

для круглого типу – довгі сережки середньої товщини, а для трикутного виду – круглі маленькі сережки, схожі на кліпси.

Крім типу особи при виборі сережок варто звертати увагу на колір шкіри, очей і волосся, щоб вони виглядали стильно і підходили під них. Крім того, ваш вибір повинен залежати від наряду і створюваного образу – макіяжу, інших аксесуарів, одягу та зачіски. Однак найголовнішим критерієм залишається, наскільки самій дівчині подобається та чи інша пара сережок.Переглядів: 1425
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!