» » До чого сняться птиці

До чого сняться птиці

До чого сняться птахи - по сонником Міллера

Бачити доглянутих, яскравих, екзотичних птахів – сприятливий сон, який віщує щасливий шлюб, міцну любов. Поранена птах показує глибоку печаль, бездіяльність, апатію, викликані невдячністю потомства. Ви опустили руки і не знаєте, що робити, як виправити помилки у вихованні.

Ширяють у небі птахи – знак процвітання, всі проблеми розчиняться в потоці прийдешніх приємних подій. Спіймати птаха – ознака підпорядкування або залежності. Пташиний спів свідчить про те, що ви пригнічені накрученими проблемами і не помічаєте істини – це може погано позначитися на ваших справах. Вбити птицю з рогатки або рушниці – до стихійного лиха, яке знищить весь урожай.

До чого сняться птахи - по сонником Ванги

В цілому, сни про птахів несуть позитивний сенс, це символ свободи, польоту фантазій, мрії. Але деякі представники, наприклад ворон, є сумними вісниками, приносять біду і скорботу.

Зграя ворон сниться до військового конфлікту, в результаті якого постраждає багато людей. Бачити, як птахи в'ють гніздечка, - хороший знак, який обіцяє теплу і затишну обстановку будинку. Якщо ворони облаштовують своє гніздо – чекайте епідемії, бачити їх, що кружляють над полем, - передвісник неврожайного року.

До чого сняться птахи - по сонником Фрейда

Птахи уособлюють політ сексуальних фантазій і таємних бажань інтимного характеру. Полювання на них показує приховану агресивність, невдоволеність життям, а вам так би хотілося все змінити. Труїти, вбивати птахів або знущатися над ними – явна ознака комплексу неповноцінності.Перетворення на птаха вказує на найголовніший страх – страх смерті. Можливо, ви занадто недовірливі, і це якість заважає вам « вдихнути повними грудьми » і жити повноцінно. Ставтеся легше до життя, адже так і параноїком можна стати!

До чого сняться птахи - по сонником Нострадамуса

Птахи величезних розмірів віщають про наближення метеорита. Маленькі несуть із собою мир і спокій. Побачити переляканих кричущих птахів – до військових действіям- рідкісних, екзотичних – до різноманітності, подорожі. Пустці орел свідчить про владу могутність. Інша справа питання, а в правильне чи русло ви направляєте свої можливості?

Орел в клітці показує те, що ви стрімко йдете до влади, але старання приречені на провал через поспіх. Спостерігати в сні пташині бої – значить, наяву станете свідком злочину, надзвичайної події.

До чого сняться птахи - по сонником Лоффа

Стерв'ятники і ворони завжди користувалися поганою славою, і у сні вони не обіцяють нічого хорошого. Сови символізують мудрість. Ті, що говорять пернаті вказують на нетовариськість і важку адаптацію до нового колективу. Щоб скласти повний прогноз, необхідно вивчити деякі питання: як ви ставитеся до пернатих? З чим їх асоціюйте? Які емоції у вас викликають конкретні види? Проаналізувавши відповіді та прилеглі обставини сну, можна скласти загальне пророцтво.

До чого сняться птахи - по сонником Цвєткова

- стукається у вікно, летить – чекайте новин або гостей;

- важко поранена – до неудаче;

- строкате оперення – пощастить у коханні, шлюбі;

- хижі птахи сняться до поваги і почету;

- зграя – до судового розгляду.

До чого сняться птахи - по сонником Хассе

Побачити високо летять – чекайте новин. Птахи в клітці – ознака хитрості. Убита птах символізує печаль і втрату. Якщо в сновидінні ви годуєте пернатих – значить, скоро до вас приїдуть здалеку з хорошими звістками. Ловити їх – до невдачі, поранити крила – зруйнуєте чуже щастя.

До чого сняться птахи - по сонником Менегетті

Даний образ викликає асоціативне сприйняття, символізує шкоди сільському господарству. Часті сни про птахів свідчать про розвиток шизофренії або глибокої депресії, що спричинить за собою схильність до суїциду.

До чого сняться птахи - по сонником Лонго

Птахи – символ свободи, польоту. Співаючі, вольні – передвісники щастя. Замкнені в клітку – говорять про брак свободи, буденності, скучности, безцільності, пасивності та « зомбованості » ;.Переглядів: 2699
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!