» » До чого сняться діти

До чого сняться діти

До чого сняться діти - за сонником Міллера

Бачити у сні сяючих, здорових і красивих дітей віщує процвітання і благо. Якщо уві сні ви граєте з дітворою, вас чекає успіх у будь-яких починаннях. Працюючий дитина означає стабільність у фінансових справах і мир в сім'ї. Бачити у сні своє дитя хворим віщує йому міцне здоров'я, а мертвим – до розчарування, також виникає загроза його благополуччю або здоров'ю. Плачуть діти – знак підступності, ваші недоброзичливці затіяли недобре проти вас.

До чого сняться діти - за сонником Ванги

Бачити у сні натовп дітей віщує безліч дрібних неприємностей. Плачуть дітлахи – можлива ознака глобальної небезпеки. Тяжкохворих чадо або інвалід говорить про те, що ваші згубні звички негативним чином відбиваються на членах родини. Шукати своє дитя – дурний знак. Зростає ймовірність того, що ви не зможете знайти вихід зі складної ситуації. Участь в дитячих іграх віщує можливу зміну роботи.

До чого сняться діти - за сонником ФрейдаВідповідно до теорії Фрейда, діти у сні – це відображення сексуального життя і стану статевих органів. Турбота про малюка говорить про стабільність у відносинах і гарній роботі статевої системи. Плаче дитина символізує сексуальну, чуттєву натуру, яка вміє отримувати задоволення від близькості. Карати дітей – знак незадоволеності або схильність до самозадоволення.

До чого сняться діти - за сонником Нострадамуса

Дитина, в розумінні Нострадамуса, - символ майбутнього Землі. Бачення у сні хворих дітей або позбавлених будь-яких частин тіла попереджає про небезпеку, пов'язану з глобальним забрудненням атмосфери. Брудний дитина символізує можливу небезпеку широкого масштабу.

Здоровий, що сміється малюк – сприятливий знак, який пророкує про зміни в кращу сторону. Що вбиває у сні змію дитина – надія на порятунок людства, запобігання ядерної катастрофи. Шукати дитя у сні – значить намагатися знайти загублене щастя. Плаче малюк символізує дрібні неприємності в майбутньому. Тримати немовляти на руках – ознака здобуття надії і віри в себе.

До чого сняться діти - за сонником Лоффа

Діти у сні, в розумінні Лоффа, - це відображення власного « Я » ;, істинних думок і почуттів. Ігри з дітьми означають проектування бажань. Тут немає однозначних трактувань, тому варто проаналізувати ситуацію і вирішити, що вам дійсно потрібно.

Якщо ви бачите себе в ролі батька, значить, відчуваєте потребу дбати про кого-небудь, впливати. Бачення свого дитинства можна інтерпретувати як бажання сховатися, знайти захист, опору, отримати турботу з боку близьких людей, якої вам, по видимому, не вистачає.

До чого сняться діти - за сонником Цвєткова

Діти – вираз неспокою, непостійності, клопоту, примхливості. Плаче дитина – знак того, що ваші старання не приведуть до бажаного результату. Тримати немовляти на руках, присипляти, заколисувати його – можливо. ви занадто ліниві, і для досягнення мети необхідно проявити більше завзяття. Карати дитину означає випробувати дискомфорт, незручність, сором. Брудний дитина говорить про тяжбі, чистий і доглянутий – про швидку радості.

До чого сняться діти - за сонником Хассе

Щасливі діти у сні прогнозують швидку прибуток, матеріальне благополуччя. Заколисувати дитину &


Переглядів: 1558
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!