» » Тайм-менеджмент сучасної жінки

Тайм-менеджмент сучасної жінки

Фото - Тайм-менеджмент жінкиЖиття сучасної жінки вкрай насичена всілякими справами та подіями. Виховання дітей, повноцінний робочий день, прання-прибирання-готовка та інша господарська рутина, але ж ще потрібно примудритися викроїти в цьому щільному графіку час на повноцінний відпочинок і особисті радості - умістити все це в короткі 24 години, здається, просто нереально. Проте вихід є: ім'я йому - тайм-менеджмент, або мистецтво управління часом.

З чого почати?

Для початку візьміть аркуш паперу і протягом дня записуйте всі ваші справи, точно вказуючи хронометраж, наприклад: дорога в офіс - 40 хвилин, приготування обіду - 1,5 години, спілкування по телефону з подружкою - 1 година і т.п. В кінці дня проаналізуйте зібрану інформацію. Найімовірніше, ви будете неприємно здивовані, виявивши, що частина вашого дорогоцінного часу була витрачена даремно, нераціонально. Продовживши вести хронометражний щоденничок ще пару-трійку днів, ви точно будете знати, на що йдуть заповітні години та хвилини.

Життя за розкладом

Базовий принцип тайм-менеджменту - це письмове планування кожного дня, складати яке бажано з вечора. Так що купите собі стильний органайзер - і вперед, за роботу! Детально розпишіть майбутні на завтра справи.Ось кілька питань, відповівши на які, ви зможете скласти чіткий план дій:

- Що повинно бути зроблено і коли?

- Скільки часу на це буде потрібно?

- Які з перерахованих справ мають більший пріоритет?

 

Подібне планування допоможе вам зосередитися на тому, що важливо, і проігнорувати менш значущі речі, які просто «з'їдають» ваш час, залишаючи натомість почуття глибокої незадоволеності від неефективно прожитого дня.

Ворогів треба знати в обличчя!

Думається, з вами не раз траплялося подібне: вирішили «тільки пошту перевірити», а через кілька хвилин щосили вже борознили простори Інтернету («Ой, яка стаття цікава!», «А хто це новий коментар до моєї фотографії залишив?»). Час іде, робота стоїть, а причина всьому - хронофаги, точніше ваше невміння з ними боротися.

До найбільш злісним пожирачам часу по праву можна віднести телевізор та Інтернет. Щоб не відволікатися на безцільне блукання по сайтам і не дуже змістовну балаканину по асьці / скайпу, намагайтеся без необхідності не включати комп'ютер (Інтернет) в першій половині дня, на яку бізнес-тренери радять планувати найскладнішу і важливу роботу. Перегляд телепередач можна поєднати з прасуванням речей або приготуванням обіду / вечері, так ви заощадите час, поєднавши приємне з корисним.

Графа «Особистий час» обов'язкове!

Сучасне життя повне стресів, що на жіночої зовнішності позначається згубно. Саме тому в щоденний розклад неодмінно потрібно включати приємні справи, які сприятимуть виробленню окситоцину - гормону, що знижує рівень стресу. Жінка може порадувати себе зустріччю з подругою, нової зачіскою, сеансом масажу, красивим манікюром / педикюром, гарною книгою, улюбленою музикою, танцями, приємними ароматами квітів або ефірних масел. Ці та інші маленькі жіночі радості теж потребують завчасному плануванні, інакше завтра обов'язково знайдеться яке-небудь «надважливе» справу, яку ви, зітхнувши, впишете в графу «Особистий час». Подібна заміна неприпустима, адже «особисте» означає для себе - те, що вам буде в радість. Це як нагорода за повноцінно прожитий день, яку ви, без сумніву, заслужили.

Навчившись грамотно розпоряджатися своїм часом, ви зможете в ті ж самі 24 години встигати набагато більше, ніж раніше. Адже тайм-менеджмент дозволяє сучасній жінці спланувати свій день максимально ефективно, Не розгубившись в щоденній метушні здоров'я і бадьорість духу.Переглядів: 232
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!