» » Печія при вагітності

Печія при вагітності

Навіть тим жінкам, які до вагітності знали про печію тільки з чуток, тепер, швидше за все, доведеться з нею познайомитися ближче. За статистикою, на тих чи інших термінах вагітності від цього неприємного явища страждають три майбутні матусі з чотирьох. Чому ж при вагітності з'являється печія, і чи є ефективні способи боротьби з нею?

Причини печії при вагітності

Відчуття печії пов'язано із закиданням вмісту шлунку назад в стравохід. Оскільки перетравлення їжі в шлунку відбувається за участю кислоти, слизова оболонка стравоходу при цьому дратується. У роті з'являється різкий, кислий смак, під ложечкою - відчуття печіння. Як правило, печія виникає відразу після прийняття їжі. Найсильніше її прояви спостерігаються в другій половині вагітності, коли вона може турбувати майбутню маму до декількох годин. Багато вагітні жінки через нападів печії навіть не можуть спати.

Головною причиною печії у вагітних є зміни гормонального фону, що відбуваються в організмі майбутньої мами. Стравохід відділяється від шлунку особливої


Переглядів: 2970
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!