» » Значення імені Арсеній

Значення імені Арсеній

Ім'я Арсеній (В зменшувально формі – Арсен) походить від грецького слова « Арсеніус » ;, в перекладі на російську означає – мужній. Спочатку ім'я було широко поширене у Візантії, потім з'явилося в ужитку російських людей.

Святий покровитель – Арсеній Комельський – виходець із дворянського роду, однак жив у монастирі, обмежуючи себе в чому і дотримуючись посту. Святий був відлюдником і далеко від суєти людський молився за грішних, він часто бував в лісі, усамітнившись з природою. Легенда свідчить, що дикі звірі підкорялися йому і не завдавали шкоди.

Арсеній – благозвучне, красиве і рідкісне ім'я. Ніжне створіння! Дивно, як м'яке закінчення імені здатне вплинути на карму і темперамент свого власника. У той час як зменшувальна, тверда за звучанням, форма – Арсен – здатна кардинально змінити долю володаря імені, наділяючи його більш жорсткими рисами характеру.

Арсеній – риси характеру

У дитинстві Арсеній відрізняється поступливістю, зазвичай не створює клопоту батькам. Слухняна дитина добре вчиться, ні з ким практично не конфліктує. Він доброзичливий і готовий щиро і безкорисливо допомогти кожному, цією якістю безсовісно користуються деякі недобропристойно однолітки.

Арсеній – чутлива, сентиментальна і ранима натура. Він важко переживає обман, зрада з боку друзів, замикається в собі, стає дратівливим і замикається у власному маленькому світі ілюзій. Хлопчик володіє яскравим уявою, він мрійливий і любить тварин. Нерідко заводить кошеня чи цуценя, який в його розумінні стає кращим другом. Саме йому дитина може « довірити » найбільш душевне, саме таємне.

Виростає Арсеній м'яким, добродушним людиною. Одне необережне слово здатне образити його вразливу сутність. Звичайно, зовні він не буде себе видавати, а в душі буде переживати. На щастя, образи Сеня швидко забуває.

Арсенію важко підніматися кар'єрними сходами, його потрібно постійно підштовхувати, тільки тоді він доб'ється високих результатів. Якщо Арсенію доведется стати начальником, то його підлеглі, швидше за все, сядуть йому на шию. Ідеальним варіантом для Арсенія стануть такі професії як лікар, художник, кухар, архітектор, тренер. Багато представників імені присвячують своє життя служінню Богу.

Арсеній – сумісність імен

Сором'язливість – характерне якість володаря даного імені, йому непросто підійти до дівчини і познайомиться. Навіть якщо Арсеній це зробить, висока ймовірність, що в її очах він здасться незграбним, що не вміють підтримати розмову. Але Арсеній швидко притирається і звикає до суспільства леді, розкриваючи романтичну натуру. Арсеній красиво доглядає і щиро закохується. Він – хороший і вірний чоловік, який допомагає дружині в життєвих справах, здатний матеріально забезпечити сім'ю, цінує її і дбайливо зберігає.

У шлюбі йому пощастить з Анастасією, Олександрою, Валентиною, Галиною, Варварою, Ларисою, Лідією, Людмилою, Марією, Надією, Ольгою, Поліною, Тамарою і Тетяною.

Неміцні відносини можуть скластися з Анжелікою, Веронікою, Регіною, Раїсою, Юлією та Уляною.

Відомі особистості з ім'ям Арсеній

- Мещерский – художник;

- Тарковський – поет, прозаік;

- Суханов – іеромонах;

- Несміливо – поет;

- Рогінський – правозахисник, історик;

- Чанишева – філософ-теоретик.

Арсеній – цікаві факти про ім'я

- зодіакальне відповідність – Риби;

- космічне тіло – Місяць;

- основні риси характеру – сприйнятливість, душевність, мечтательность;

- кольори – червоний, сріблястий, сталевий, корічневий;

- камінь-талісман – яшма;

- тварина – гагара.

Переглядів: 500
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!