» » Ізраїль - відпочинок, достопрімечтальності, погода, кухня, тури, фото, карта

Ізраїль - відпочинок, достопрімечтальності, погода, кухня, тури, фото, карта

У Південно-західній частіні Азії розташована держава Ізраїль. ВІН діліть свои північно-Східні кордони з Сірією, північні - з Ліваном, Східні – з Йорданією, Південно-Західні – з сектором Газа и Єгіптом. Незалежність ця країна получила в 1948 году відповідно до Плану ООН по розділу Палестини. Прот до ціх пір Офіційно чіткі Межі Ізраїлю НЕ візначені в силу низькі історічніх факторів.

Західні окраїні країни оміваються водами Середземних моря, а Південні – Червонія. Східна межа Визначи по річці Йордан.

Ізраїль – багатонаціональна держава, Переважно часть населення которого складають євреї (75%). Арабі, Які сповідують мусульманство чі християнство, бедуїні, друзи, самаритяни и черкеси складають невеликі Відсоток среди народів Ізраїлю. В Країні Багато біженців и репатріантів, віхідців з других країн. Велика частина євреїв, Які пріїхалі сюди после Відкриття залізної завісі – віхідці з колишн СРСР. Загальна ЧИСЕЛЬНІСТЬ населення складає 7,8 млн. Чоловік.В Країні Дві офіційні мови: арабська та івріт.

Грошовою одиницею Ізраїлю є так звань новий шекель (з 1985 року). З 2003 року ця валюта стала вільно конвертування.

Переважна релігія – Іудаїзм (75%), Другие напрямки віросповідання представлені незначним: 16,9% - мусульмани, 2,1 – християни, 1.7% - друзи. Атеїстів – порядку 3,9%.

Ізраїль - столиця и Великі міста.

Столиця держави Ізраїль – місто Єрусалим.

Єрусалим вважається самим великим релігійнім світовім центром. Всі Головні біблійні святині знаходяться тут. Єрусалим ставши найважлівішім містом для релігійного розвітку іудаїзму, ісламу и християнства.

ВІН розташованій на вісоті 840 метрів над рівнем моря. Це один з найдавнішіх міст світу. ЧИСЕЛЬНІСТЬ его населення дорівнює 780,2 тис. ОСІБ.

Іншімі великими містамі Ізраїлю вважаються Тель-Авів и Хайфа.

Ізраїль - відпочинок и тури

Однією з основних складових бюджетної СФЕРИ Ізраїлю ставши туризм. Історичні реліквії, зосереджені на ТЕРИТОРІЇ цієї держави, є Важлива и значущих об'єктами споглядання, як для самих ізраїльтян, так и для безлічі пріїжджіх гостей. Релігійний туризм стає Більшу часть среди усіх візітів до Ізраїлю. Паломніцтво до святих Місць щорічно збірає Мільйони людей у


Переглядів: 1770
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!