» » Тільда Сплюшка - фото майстер-клас (День 3)

Тільда Сплюшка - фото майстер-клас (День 3)

У цій статті описані завершальні етапи створення тильди сплюшки: оформлення головки ляльки та виготовлення аксесуарів. У попередніх статтях були описані виготовлення тіла і сукні ляльки тильда Сплюшка.

Ковпак.

На даний момент у вас повинен бути зшитий ковпак. Візьміть його і зріжте припуски на шви як показано на фото.

Фото - Ковпак ляльки сплюшкиВиверніть ковпак і загорніть припуск на шов знизу ковпака у всередину. Потайним швом закріпіть припуски.

Фото - Ковпак ляльки сплюшкиНа кінчик ковпака пришити намистинку або бубонець щоб ковпак зігнувся.

Фото - Бусинка на ковпаку ляльки тильдаВолосся.

Для зачіски ляльки можна використовувати спеціальні волосся для ляльок Тільда. Їх можна знайти і замовити в інтернеті. Я пропоную вам зробити волосся своїми руками з відповідних ниток. Нитки можна використовувати самі різні від вовняних до шовкових. Я використовую останні.



Візьміть котушку ниток і прямокутний предмет відповідного розміру. Я використовую коробочку для шпильок. Намотайте нитки на коробку. Тепер прошийте намотані нитки щоб закріпити їх - вони не повинні розпастися, коли ви зніміть їх з коробки.

Фото - Волосся ляльки тильда СплюшкаРозріжте нитки з протилежного від шва боку коробки.

Фото - Волосся ляльки тильда СплюшкаФото - Волосся ляльки тильда СплюшкаРівномірно розподіліть волосся по голові ляльки тильда і пришити їх як показано на фото нижче.

Фото - Волосся ляльки тильда СплюшкаЧастину волосся стирчить вгору опустіть вниз і одягніть ковпак. Ковпак закріпіть потайними стібками. Волосся готові.

Фото - Волосся ляльки тильда СплюшкаКрила.

По викрійці заготовленої в перший день роботи виріжте крила. Зшийте їх залишивши поза зашитим місце для вивертання знизу. Зробіть надрізи як показано на фото. Вони потрібні щоб шви розправилися, коли крила будуть вивернуті.

Фото - Крила ляльки тильда СплюшкаВиверніть крила і злегка набийте їх наповнювачем. Потім настьогайте крила по контуру.

Фото - Простегайті крильтя ляльки Тільда по контуруКрила можна пришити до ляльки або приколоти. Другий варіант дозволить змінювати одягу ляльки, якщо виникне таке бажання. В обох випадках при кріпленні крил вони повинні бути закріплені на тілі ляльки через сукню.

Подушечка.

По викрійці заготовленої в перший день, виріжте подушечку. Зшийте її і набийте наповнювачем. Подушечку можна прикрасити мереживом або вишивкою. Прикріпіть подушечку до ручки ляльки сплюшки.

Фото - Подушечка в руці сплюшкиЛялька майже готова. Залишається тільки зробити оченята і намалювати щічки.

Очі ляльки тильда роблять французьким вузликом.

Фото - Оченята ляльки Тільда СплюшкаЩічки я намалювала олівцем.

Фото - Малюємо щоки карандашемФото - Тільда СплюшкаФото - Тільда Сплюшка МКЦя мила лялька стане чудовою прикрасою вашого інтер'єру.

Тільда Сплюшка - Фото майстер-клас (День 2)



Переглядів: 221
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!