» » , 2 лютого: які сьогодні свята Події, іменини та дні народження 2 лютого

, 2 лютого: які сьогодні свята Події, іменини та дні народження 2 лютого

Свята 2 лютого

День бабака

В Канаді цей день вшановують як традиційне народне свято. Щорічно, люди збираються разом тільки для того, щоб подивитися на бабака, який вилазить зі своєї норки. По поведінці звірка можна вгадати, коли настане довгоочікувана весна. Коли на вулиці похмура погода, бабак не може бачити свою тінь, через це він без страху вилазить зі своєї норки. Це означає, що скоро закінчиться зима і прийде рання весна. При сонячній погоді, коли бабак бачить свою тінь, він повертається назад у нірку. У деяких містах і поселеннях цієї держави організовують різні фестивалі, приурочені бабака-метеоролога, які знаходяться в цій місцевості. На народних гуляннях присутнім багато туристів. Це свято з'явилося багато років тому. У наші дні можна нарахувати сім найпопулярніших бабаків, які відповідають за прогноз погоди. Панкссатонейского бабака іменують Філом, Уайртонского прийнято називати Віллі, в зоопарку Стейтен-Айленда проживає Чак, Бальзакского бабака кличуть Біллі, а Шубінакадского звуть Семом. Крім цього існує Бабак, якого називають Джим і бабак Генерал Беарегард Лі. В Панксатони, в горах Пенсільванії, існує індичих пагорб, на ньому живе найголовніший офіційний метеорологічний бабак. Уже більше 120 років люди дуже уважно спостерігають за поведінкою і прогнозами цього маленького гризуна. Ця подія супроводжують організацією фестивалю, який отримав свою популярність відразу після того, як на екран вийшов фільм, який називається « День бабака » ;.

Стрітення Господнє у західних християнЦе свято встановився завдяки одному знаменної християнському події. В цей день в Єрусалимському Храмі зустрілися Немовля Ісус і праведний старець Симеон. Мати Ісуса принесла його в храм після того як закінчився сорокаденний період після його народження для того щоб здійснити очисний обряд. Коли Богородиця підійшла до храму, її зустрів святий Симеон, він не міг померти, поки не побачить Христа. Поруч з ним йшла старица Анна, вона також жила в цьому храмі. Як оповідав євангеліст Лука, коли Марія тримала Немовляти, перебуваючи в Храмі, до неї підійшов праведний Симеон. Побачивши Ісуса, він підняв його на руки і вимовив, що тепер може спокійною померти. У Католицькій церкві цей великий день називається трохи інакше. Вони пам'ятають про слова, які вимовив праведний Симеон за дитинку Ісусі, католики називали його « світло на просвіту язичницького населення » ;. В цей великий день, в 11:00 ночі, в храмах прийнято освятити свічки, які потім запалюють коли проводиться богослужіння. Ці освячені свічки мають дуже велике значення для віруючих людей, люди зберігають їх протягом усього року, і запалюють тільки у випадку молитви Христу. Наприклад, під час хвороби, сімейних труднощів і взагалі в разі всіляких негараздів, які зустрічаються протягом життя людини. Це свято вважається дуже давнім подією християнської Церкви. В 528 році панував імператор Юстиніан. У той час в Антіохії стався великий землетрус, яке спричинило за собою смерть багатьох людей. На цьому, на жаль, біди не закінчувалися, і скоро людське населення вразила моровиця. Щорічно від виразки вмирали тисячі людей. В цей час одного благочестивого християнина відвідало осяяння, і він зрозумів, що Стрітення Господнє потрібно відзначати більш урочисто. Цей день ознаменували богослужінням і хресним ходом, Візантія позбулася нещасть. Церква висловила безмірну вдячність Всевишньому і визнала необхідністю святкувати цей день в більш святковій обстановці. Таким манером, він опинився серед 12-ти найбільш урочистих святкувань всіх церков, які вважалися двунадесятими. Російська Православна Церква відзначає цей день за новим стилем календаря.

День свічок

2 лютого відзначають день свічок згідно з народним календарем в Естонії. У народі прийнято було говорити, що саме в день свічок зима « переломлюється навпіл » ;. У це свято готували ритуальну їжу, якої вважали кашу і різні смачні страви зі свинини. В обов'язковому порядку виготовляли свічки. Свято День свічок, це перший великий свято для жіночого населення в році, жінкам потрібно було пити сік або вино, обов'язково червоного кольору, вважалося, що все літо вони будуть здоровими і красивими. Згідно древньої традиції, жінкам дозволялося сходити в трактир або в інший заклад, де продавали спиртне, а чоловіки в це свято повинні були виконувати всю роботу по дому, одним словом всю жіночу роботу. У календарі морочливих робіт в цей день починали в'язати і прясти.

Імболк

Назва свята походить від ірландського слова mblec - « молоко » ;. Відзначають Імболк не тільки в Ірландії, а й в інших країнах Європи. Згідно ірландської міфології, Мати Хліба знайшла відпочинок на Землі Духів, вона набиралася сил. Адже ще на Самайн вона віддала всю свою силу Господу, що б той швидше зміг відновиться і відродитися. Імболк свято одужання, очищення і відродження Землі. Свято є символом зростаючої фазою Богині Хліба, що відродилася діва. В кельтської міфології, день 2 лютого, є найсприятливішим днем


Переглядів: 2640
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!