» » 8 грудня: які сьогодні свята, події, іменини, дні народження

8 грудня: які сьогодні свята, події, іменини, дні народження

Свята 8 грудня

День матері в Панамі

Цей день є самим багатозначущу і важливим святом в Панамі. У це свято багато людей не йдуть на роботу, а перебувають вдома, в колі своєї родини, і з великою любов'ю готують своїм коханим матусям справжнє свято. У це свято все крутиться навколо мам, однак традиції святкування цього дня ще багато в чому залежать від кожної окремої родини. Але лише одне залишається незмінним у всіх сім'ях, цей день несе тільки радісні емоції, тому що головна його мета, це віддати данину поваги рідної матері, яка є найголовнішою людиною на землі. Багатьом людям цікаво: коли, як і завдяки кому чи чому, з'явиться це свято. На цей цікаве питання, на жаль, не існує однозначної відповіді, проте існує багато версій, як і коли вперше відзначали це свято. У різних країнах і в різних культурах день матері відзначається в різний час. Тому залежно від країни і культури, відповідно з місцевими традиціями відзначається це свято скрізь по-різному. Існує загальнопоширене думку, що традиції Дня матері беруть свій початок у Стародавній Греції. Тому як саме там існував звичай, схиляться матері, як богині.

День студента в Болгарії

Восьмого грудня студенти Болгарії відзначають своє " професійний " свято. Ця дата нерозривно пов'язана з Софійським університетом імені Климента Охридського. В Болгарії цей університет був єдиним академічним навчальним закладом на початку двадцятого століття, тому академічний рада цього університету наважився оголосити день восьмого грудня, днем


Переглядів: 1662
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!