» » 14 березня: які сьогодні свята Події, іменини та дні народження 14 березня

14 березня: які сьогодні свята Події, іменини та дні народження 14 березня

Свята 14 березня

Міжнародний день річок

День річок щорічно відзначається багатьма країнами світу. Вперше екологічно значуща подія стало відзначатися в 1998 році і іменувалося як « Міжнародний день боротьби проти гребель » (Деякі називали його « День захисту водних ресурсів »). Отже, все почалося з 14 березня 1998 року. Саме в цей день організатори антіплотінного руху десятків країн провели масові акції на захист річок. У перші місяці тисячі небайдужих громадян взяли участь у демонстрації і заходах з очищення річок. Через ще рік, сподвижників стало близько ста тисяч. Активістам антіплотінного руху вже вдалося добитися великих результатів. В США було демонтовано кілька гребель, а Швеція прийняла ряд законів, згідно з якими в країні заборонено будувати подібні споруди більше 15 метрів у висоту. Російську Федерацію ж кардинальні « перевороти » ще не торкнулися.

Міжнародний день числа « Пі »

День числа « Пі » - Свято незвичайний, але вельми актуальне. Вперше подія була відзначена в 1988 році найбільшим науково-популярним музеєм, розташованим в Сан-Франциско. З математичним значенням « Пі » людина починає стикатися з шкільної лави, вивчаючи геометричну окружність. Цифрове значення числа « Пі » дорівнює 3, 14 … і має нескінченну тривалість. Дивно, що незвичайне свято збігається з днем


Переглядів: 1415
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!