DataLife Engine > Любов > Любов, яка була передбачена

Любов, яка була передбачена

Це захоплююча історія про те, як дівчині передбачили любов ...

Цього дня я чекала три місяці. Думка про те, що цей день настав, небагато, лякала мене. Я ніколи не вірила ворожок, але в той день, три місяці тому, з якихось незрозумілих мені причин - я повірила. Напевно, тому що хотіла цього. А справа була так ...

Ми з подругою гуляли по парку. Сипав невеликий сніжок. Ми так розговорилися, що не помітили навіть цього. Я запропонувала їй присісти на лавочку. І ось сидячи на лавочці і, спостерігаючи, як падає сніг, ми завели розмову про хлопців. І раніше виникав така розмова, але я його уникала.

Справа в тому, що я боялася відносин, і не могла дозволити комусь, навіть своїй подрузі, дізнатися про це.

- Знаєш, я не зрозумію одного: чому ти не зустрічаєшся ні з ким? Адже ти не дурна собою.

- Я не знаю. Але, напевно, я ще не зустріла того, кого полюблю з першого погляду.

- А ти, правда, віриш в кохання з першого погляду?

- Звичайно! А ти що ні?

- Ні. Її не існує.

- Але раз вірю я, то значить, вона є.

- Як маленька. Перестань. Любити можна тільки те, що знаєш.

- У кожного своя думка.

Тут до нас підійшла жінка. Вигляд у неї був неохайний: сіре брудне плаття, вицвілий хустку червоного кольору, потерта сумка на плечі, на ногах було щось у вигляді черевик, але вони були настільки розтоптані, що нагадували калоші.

- Здравствуйте! можу я до вас приєднатися?

- Здравствуйте! Звичайно, тільки ми вже йдемо, відповіла моя подруга, яка була, не дуже ввічлива, до того ж гидливо.

- Вибачте, що перешкодила вашим розмови, але я, мимоволі, чула його. Я можу Вам допомогти, дивлячись мені прямо в очі, відповіла вона.

- Чим же? - Зацікавлено відповіла я.

- Ви не вірите в ворожіння. Я бачу по Вашим очам. Ви настільки приховані, що боїтеся відкрити людині своє серце. Вас виростила мати, яку кинув Ваш батько. І, напевно, з цієї причини ви боїтеся, що серце розіб'ють Вам, як розбили Вашої матері. І порятунок для Вас - любов з першого погляду.

- Ви напилися? або обкурилися? що Ви таке бовтаєте? - Кричала моя подруга

- Почекай. Нехай вона продовжить, мені стало цікаво - дивлячись на подругу, сказала я.

- Я живу в будинку навпроти. І кожен день в один і той же час я виходжу сюди, щоб допомогти людям. Дивлячись на мене, можна подумати: « Чим же вона може допомогти? &Quot; Знаєте, у мене адже дар. Я бачу майбутнє людей.

- І ви побачили моє майбутнє?

- Так. Можеш мені не вірити, але вислухай.

- Добре.

- 8 березня Доля тобі подарує Його. Ти зрозумієш, що це любов з першого погляду. І він не розіб'є твоє серце, а буде берегти його.

- І це все? Цікаво, чому ж Ви це їй допомогли? - Скептично запитала моя подруга.

- Адже вона втратила надію на те, що зустріне свою любов. Продовжуй вірити.

- Спасибі, - дивлячись в її очі, відповіла я.

Ми з подругою попрощалися з нашої знайомої, і пішли додому. Йшли мовчки. Кожен думав про своє. Тишу порушила подруга.

- Дивно, а чому вона тільки твоє майбутнє побачила?

- Не знаю, - все так же думаючи про своє, відповіла я.

Ми розпрощалися біля мого будинку. Піднімаючись на свій поверх, я згадала слова тієї жінки про моїх батьків. Адже вона сказала правду. І всі ці три місяці я так і жила надією на зустріч з ним. І ось цей день настав ...

Прокинувшись о десятій годині ранку, я, як звичайно, подивилася на телефон. Прийшли повідомлення з привітаннями. І тут в голові думка: цей день настав. Я встала, привітала маму, зробила деякі домашні справи і вирушила на вечірку, яка була спланована моїми однокласниками ще 23 лютого.

І ось сидячи у однокласника в квартирі, мене терзали думки: " Ну, як я можу закохатися з першого погляду тут? В квартирі було душно: були не тільки мої однокласники, а й хлопці зі старших класів. Я вийшла на балкон. Там стояв хлопець, він розвернувся до мене обличчям і мило посміхнувся. Я посміхнулася у відповідь.

Знаєте, щось всередині перевернулося, і в животі з'явилося таке відчуття, яке до цього моменту я не відчувала.

- Привіт, - сказав він

- Привіт, - дивлячись йому в очі, відповіла я.

- Душно там, так?

- Угу. Багато людей.

- Як звуть тебе?

- Марина.

- Віталік, - простягаючи руку, сказав він.

З цього простого діалогу почався наш роман, який триває досі. Я йому розповіла про ту жінку, про те розмові. Я не знаю, чи повірив він мені. Але можу Вам сказати, що Він за всі п'ять років нашого знайомства не зробив мені боляче. Як і сказала та жінка, " він береже моє серце " ;.

Я не перестаю дивуватися, що кілька років ми бачили один одного в школі, але не помічали. А зараз, я не можу не помітити його обличчя серед оточуючих. Зараз я не можу уявити життя без нього. І ще я дуже вдячна, тій жінці. Вона подарувала мені надію, що є та любов, яку хочу Я.

Саме вона допомогла мені відкрити своє серце для нього. На жаль, я не змогла віддячити її. Ми ходили з Віталіком в той парк, навіть прийшли в той час, в який ми з подругою її зустріли. Прочекали до пізньої ночі, але вона так і не з'явилася.

[xfgiven_ingredients]
[xfvalue_ingredients]
[/xfgiven_ingredients]



Вернуться назад