» » Знайомство з чоловіками: поради впевненою в собі жінки

Знайомство з чоловіками: поради впевненою в собі жінки

Ми, жінки, приречені на контакт із чоловіками. Цих прибульців зі світу честолюбства, незрозумілих пристрастей і міцних слівець деколи складно зрозуміти. Що з ними робити при першій зустрічі? Як звертатися в повсякденності? Чим « зачепити » так, щоб обранець твого серця не злякався і не втік, і, вибираючи нас серед сотень жінок, знову і знову повертався до нас, а, врешті-решт, не мислив життя без нас?

Відкриємо вам секрет: чоловіки зовсім не прибульці з інших планет, і у нас з ними набагато більше схожих рис, ніж відмінностей. А це значить, що вони, так само як і ми, вважають за краще спілкуватися, не люблять замкнутість і самотність, і тихо ненавидять « сімейні війни » ;. А ще, вони хочуть любити.

А щоб зрозуміти їх ще краще, пропонуємо зануритися в світ інтересів чоловіки й уявити те, що йому подобається, чого він хоче і чого потребує. Не поспішайте відкидати інтереси і звички чоловіка, тільки тому, що ви жінка. Щоб добре розбиратися в чоловіках, що зустрічаються на життєвому шляху, потрібно бути достатньо впевненою в собі.

А то, що чоловіки люблять впевнених у собі жінок, далеко не секрет.

Хто вони – жінки, упевнені в собі?

Озирніться навколо – ви побачите безліч жінок, які не так гарні, не такі молоді й розумні, але користуються успіхом у тих чоловіків, про які ви тільки мрієте. Такі жінки знають про чоловіків багато, але дещо вони знають і про себе. А саме те, що брати у відносинах не менш важливо, ніж віддавати. І неважливо, яким коефіцієнтом розумового розвитку ви володієте, керуєте чи офісом або вмієте приготувати кілька страв всього за одну годину.

Почуття власної гідності – ось що допомагає жінці переживати бурю, щоб обробляти своє поле, коли приходять спокійні часи. І вона отримує гідну нагороду, тому що успішно контролює свою поведінку. Дійсно, чоловікам подобаються жінки, які подобаються собі. А такі жінки ніколи не підуть на близький контакт з чоловіком, досить не пізнавши його. І не довірять свою душу першому зустрічному. Оцінювати чоловіків потрібно, так само як і вони оцінюють нас, і, вступаючи у відносини, задайте собі питання – « Що я несу на вівтар відносин і на що розраховую взамін » ;?

Почуття власної гідності має бути з вами завжди, починаючи з самих перших хвилин спілкування, при першому знайомстві з чоловіком.

Дещо про телефонні розмови – телефонна трубка не має особи

Ми знаємо, як важливо вміти слухати те, що каже чоловік. Але тільки не спочатку знайомства! Саме тому не варто робити ставку на перший телефонну розмову. Не так уже й важливо, що він говорить при знайомстві, головне, як він розглядає вас, наскільки виразний його погляд, яку інформацію він намагається донести за допомогою жестів. Звичайно, це може бути дуже приємно – базікати по телефону битими годинами, відчувати « спорідненість душ » ;, і фантазувати про майбутні зустрічі.Але телефонна трубка – поганий союзник, вона може допомогти знайти « близькість без близькості » ;, так, що при зустрічі вам буде соромно і нестерпно нудно, коли ви виявите, що ваш співрозмовник дуже далекий від того образу, який ви собі склали. Ні, ми не агітуємо вас повністю відмовитися від телефону, але пам'ятайте – « телефонна хімія » не працює при реальному спілкуванні, бо очі бачать правду, тоді як вухо всього лише чує брехня.

Упевнені в собі люди не намагаються зачарувати співрозмовника по телефону, і тим більше не квапляться захоплюватися людиною, якого ніколи не бачили. А якщо хтось намагається залізти до вас у душу і посіяти почуття провини, про те, що ви « не розкривається глибше » ;, не йдіть на поводу. Інакше згодом можна шкодувати про втрачені хвилинах, так само, як про перегляді нецікавого фільму з красиво оформленою афішею. І так, ніколи не давайте чоловікові номер телефону, якщо він не дає свій!

Роман не читають з сотої сторінки, відношення не починають з середини

Важко уявити собі космічний корабель, який спочатку приземляється, а потім летить. Та й сходи мають послідовні щаблі, по яких потрібно поступово підійматися на наступний поверх. Чому ж у відносинах слід чинити по-іншому?

Знайомство бадьорить і лякає одночасно, плутає думки і розпалює почуття. Але все ж, навіть якщо ваш вік « піджимає » ;, і ви спите і бачите себе в оточенні пари малюків, потрібно чітко усвідомити – будь-які відносини формуються поетапно. І вимагають постійних зусиль, спрямованих на розвиток.

А це означає, що в процесі спілкування не просто дайте можливість партнеру краще вас дізнатися, але й самі не робіть кавалерійських наскоків. Звичайно, всі ми бажаємо легкості у відносинах, але без праці вони просто неможливі, і можуть зруйнуватися від простого подиху вітерця, якщо не мають під собою міцного фундаменту. Це ж стосується і моментів, коли ми занадто критично налаштовані до свого нового обранця. Погляд жорсткий, брови зрушені, ми пильно стежимо за його поведінкою. Незграбний жест, неправильно витлумачене слово, і в результаті багатообіцяючої зустрічі - історія, яка не має продовження.

Не поспішайте різати сплачує! Чи не складайте повного думки і не вішайте ярлик на людину після першого побачення. Думайте більше про відкриваються можливості, а не про кінцевий результат, заручитеся чоловічою дружбою і не забувайте про звабу. І хто знає, можливо, можливо …

Чи не задавайте зайвих питань на першій зустрічі

Прискіплива жінка, « що лізе в усі дірки » ;, може налякати чоловіка. Якщо ви задаєте масу питань своєму візаві, часом навіть не до кінця вислуховуючи відповідь, співрозмовник почуває себе, як на допиті. На першій зустрічі краще зосередитися на відчуттях « тут і зараз » ;, і не намагатися глибоко копати в душі. Список тем для розмови може бути досить різноманітним – починаючи від міста, в якому ви перебуваєте, улюбленим проведенням часу, розповідями про хобі, прочитаної нещодавно книзі.

Але головне – ніяких гарячкових пошуків тим, і тим більше докорів і виставлених вимог. І вже тим більше не варто викладати на першому побаченні всі свої таємниці і вимагати від співрозмовника того ж. Насолоджуйтесь зустріччю, постарайтеся просто приємно провести час. Чоловіки не люблять жінок, які перетворюють побачення в подобу обробленого курчати, лежачого в каструлі.

Якщо ви готові на все сьогодні, поставте хрест на завтрашньому дні

Деякі жінки дуже охоче відгукуються на залицяння чоловіка. Іноді вони навіть не усвідомлюють – чи гідний їх обранець уваги. Усередині такої жінки начебто включається гормональний лічильник, що відлічує час на швидку капітуляцію. Але чоловік не цінує те, що дістається йому легким шляхом, така перемога охолодить його і нейтралізує інтерес.

Прояв стриманості дуже потрібно, перш за все, нам, жінкам, для того, щоб почуття чоловіки могло рости, подпитиваемое інтересом, азартом і приємними емоціями в спілкуванні. Чоловік повинен мати час задуматися, яке місце відвести конкретній жінці в своєму житті.

Саме тому не варто поспішати, намагаючись прибрати мужчинку до рук. І не варто діставати його денно і нощно своїми дзвінками – принаймні, це навіть не ваш психіатр! Поки що він – це зустрічний корабель, який попався на вашому горизонті. Не намагайтеся дістатися до нього вплав, залишайте час на подолання відстані, щоб кораблі могли слідувати своїм курсом. Досліджуйте сокровенні глибини до тих пір, поки не утвердитесь в тому, що ви - пара, заснована на взаємних почуттях, і не намагайтеся стрімко атакувати – це буде витлумачено не на вашу користь.

Не бійтеся сказати « Ні » ;, якщо йдеться про секс

Потяг до протилежної статі закладено в нас природою, але якщо мова заходить про сексуальної близькості, в особливості, коли зачеплені емоції, рішення про вступ в цю близькість має бути усвідомленим. На ранній стадії секс може змінити ваші відносини, причому не в кращу сторону. Це зовсім не означає, що секс для вас стане табу з міркувань моралі. Також сьогодні ми знаємо масу способів, щоб зробити секс безпечним, але якщо ви навіть не можете вільно поговорити про це з чоловіком, принаймні, поки, відбутися нічого не може.

Якщо ви роздумуєте про ледь знайомому чоловіку, коли самі ще не вирішили наскільки серйозно ви до нього ставитеся, і як глибоко готові зануритися у відносини - ми пропонуємо вам лише керуватися здоровим глуздом. А щоб чоловік оцінив ваше « немає » гідно, потрібно вміти висловити його таким чином, щоб воно кардинально відрізнялося від « Ніколи! » ;. Наприклад, « Ще не час » ;, або « Я поки не готова » ;. Чоловік, якому ви подобаєтеся, буде вам тільки вдячний за вашу врівноваженість.

До речі багато чоловіків не сприймають сексуальний пресинг, і в набагато більшому ступені, ніж думають про це жінки. Зайве прагнення до сексу відвертає « хороших » хлопців і притягує « поганих » ;.

І головне – відмова в сексуальної близькості не потребує пояснення.

Чи не з кожної пари виходить хороший дует

Припустимо, ви нарвалися на сексуального спортсмена, замкнутого і боїться емоційної близькості чоловіка, або гравця в самоствердження. Намагатися налагодити контакт з тим, кому це не потрібно - все одно, що розмовляти з кам'яним ідолом. В кращому випадку, це невимовно нудно, в гіршому може бути ще й небезпечно. Не варто дивитися на годинник, щоб сказати « До побачення » ;.

Якщо хлопець « втратив ваш телефон » і не зробив спроб його « знайти » ;, якщо він так зайнятий, що може виділити для вас тільки 1 день на місяць, якщо чоловік, якому ви мріяли вручити своє життя на тривалий термін, виявився грубим і дріб'язковим – радійте! У вас є шанс позбутися його зараз, щоб не бовтатися довгі роки в одному човні. Впевнені жінки розглядають розрив як його втрату, в результаті якої він не отримає вашої ніжності, краси, унікальності. А новий чоловік, який зустрінеться на вашому шляху, обов'язково оцінить те, що ви не готові віддавати себе в жертву кому б то не було.

(За мотивами бестселера Стівена Картера і Джулії Сокіл)Переглядів: 2864
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!