» » До чого сниться взуття

До чого сниться взуття

До чого сниться взуття - за сонником Міллера

Нова, чиста взуття сниться до удаче- стара і брудна – до невдачі. Вибираєте, міряєте взуття – будь-яке починання буде приносити прибуток. Покупка взуття – оману про те, що за щастя треба обов'язково платити, зіграє з вами злий жарт. У сні ремонтуєте, чистите взуття – якщо постаратися, то від будь-якої справи можна домогтися толку.

До чого сниться взуття - за сонником Ванги

У сновидінні взуття служить символом дороги і дрібних життєвих колотнеч. Якщо жінці сниться, що вона надягала нове взуття, то скоро познайомиться з чоловіком, змінить чоловікові або належить ніч кохання.

Бачили, як знімаєте взуття – до поїздки, зміну місця або втраті одного. Забивали у взуття цвях – до неприємностей. Носили вузьку взуття – відчуття, що хочеться скоріше позбутися людей, які вас оточують. Взуття натерла мозоль – випробуєте на собі чиєсь нахабство або настирливість.

До чого сниться взуття - за сонником Фрейда

Якщо наснилися стоптані каблуки, то очікуйте змін у долі. Рвана взуття – до втрати чоловіка, безуспішним працям, безпліддя дружини. Побачили або знайшли підметки – до веселощів з чоловіком. Взуття на високих підборах носили – до високого відзначення. Наснилося багато різного взуття – до великого успіху в любові, зв'язки з кількома людьми одночасно.Наснилося жінці багато ботиків – її чекають успіх і любов. Взуття грубої вичинки – від вас все страждають, так як поводитеся невиносімо- сварка, злоба. Взуття з сап'яну – до новостям- із замші – до ніжності.

До чого сниться взуття - за сонником Нострадамуса

Взуття у сні служить символом заміжжя. Стара і поношена – до нещасливому шлюбу. Обидва черевика впору – до довгого і щасливого шлюбу. Втратили одну туфлю – можливий розлучення. Відлетілий каблук може передрікати розбіжності з коханою.

До чого сниться взуття - за сонником Лоффа

Якщо наснилося, що хтось одягає вашу взуття, то це може означати зраду дружини або роман на стороні. Придбали чоботи чи туфлі – щастя для підлеглих. Знімали взуття – до невдачі, нещасливому події. Вона зіпсувалася, порвалася – до хвороби близьких родичів. Надягали матерчаті сандалі – до удачі у всіх починаннях, почесному званню, народженню дітей.

До чого сниться взуття - за сонником Цвєткова

Поміняєте місце проживання, роботи або навчання.

До чого сниться взуття - за сонником Хассе

Якщо наснилася взуття, то вас очікує подорож-вона була красивою і вичищеною – до вдалої дорозі-брудної – до складного і важкого путешествію- йшли босоніж або в порваній взуття – до бідності і хвороби.

До чого сниться взуття - за сонником Менегетті

Якщо приснилося, що ви у когось просили взуття, то цей сон пророкує допомогу і підтримку. Знімали громіздкі незручні туфлі або дерев'яну взуття – небезпека скоро мине. Бачили, що хтось одягає вашу взуття – до роману на стороні або зраді другої половини.

У сновидінні надягали взуття, яка вам мала – буде важко налагодити з ким-небудь особисті відносини або ж не подобається робота, яку вам запропонували. Вибирали поношених взуття – вам запропонують чужу посаду.

До чого сниться взуття - за сонником Лонго

Взуття сниться до хвороб ніг, подагрі. У сні зашнуровувати черевики – до смерті.

Якщо дівчині сниться блискуча взуття, то вона може познайомитися з дуже багатим, але не блискучим розумом людиною. Бачили у сні жіночі туфлі – до швидкого, але нетривалого успіху, щастя в любові. Чистили взуття – у вас з'явиться хороший сусід. Приміряли її – давня пропозиція варто прийняти. Бачити у сні багато різного взуття – до цікавого і незабутньої подорожі.

Коли сняться домашні тапочки, то це говорить про те, що ви повністю розкріпаченіша і впевнені у своєму майбутньому.Переглядів: 3424
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!