Сенполія -

Сенполія (Saintpaulia) з родини геснерієвих відноситься до найпопулярніших кімнатним квітам. У нас вона більш відома під назвою " узамбарская фіалка " ;. Завдяки безлічі різновидів фіалок можна підібрати собі відповідне рослина будь-якого сорту потрібного розміру і кольору.

Це прекрасна рослина прийшло до нас з джунглів Східної Африки. Європа дізналася про нього в ХІХ столітті завдяки барону Ульриху фон Сен-Полю, який був пристрасним квіткарем і колекціонером орхідей. За його імені квітка і був названий. В природних умовах сенполії є багаторічними трав'янистими рослинами, що виростають до 30 см. Місцем їх виростання сьогодні є Узамбарські і Улугурскіе гори в Східній Африці.

Кімнатні фіалки є компактними рослини з овальним листям, зібраними в прикореневу розетку та мають темно або світло зелений колір. Квіти мають діаметр 2-4 см.

Сучасні сорти сенполій об'єднуються в групи за формою квіток, які можуть бути простими, махровими і торочкуватими. Також квітки можуть бути одного кольору - рожевого, червоного, білого, або багатобарвними, що мають різний відтінок у вигляді красивих візерунків.

Є ще ампельниє види сенполій, що мають ветвящийся основне стебло і кілька розеток листя.

Сенполія -

Переглядів: 2645
    
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!